केन्द्रीय संस्करण

वरिष्ठ गीतकार थापाको निधनप्रति देउवाद्वारा दुःख व्यक्त

person explore access_timeजेठ १६, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । नेपाली काँग्रेसका सभापति शेरबहादुर देउवाले चर्चित वरिष्ठ गीतकार रत्न शमशेर थापाको निधनप्रति गहिरो दुःख व्यक्त गरेका छन् । काँग्रेस मुख्य सचिव कृष्णप्रसाद पौडेलले एक विज्ञप्ति जारी गरि देउवाले दुःख व्यक्त गरेको जानकारी दिए ।

देउवाले भनेका छन्, 'नेपालको सांङ्गेतिक क्षेत्रका चर्चित वरिष्ठ गीतकार रत्न शमशेर थापाको निधनको खबरले मलाई दुःखीत बनाएको छ । कालजयी र सदावहार गीतहरु सिर्जना गरेर स्वर्गीय थापाले नेपालको साङ्गेतिक क्षेत्रमा ठूलो योगदान पु-याउनु भएको थियो ।' 

स्वर्गीय थापाले कालजयी र राष्ट्रभक्तिका गीत लेखेर नेपाली संगीतको क्षेत्रमा ठूलो योगदान पु-याको देउवाको भनाइ छ ।

विज्ञप्तिमा भनिएको छ, 'उहाँको निधनबाट अपूरणीय क्षति पुगेको छ । उहाँप्रति म भावपूर्ण श्रद्धाञ्जली अर्पण गर्दछु । उहाँको आत्माको चीर शान्तिको कामनाका साथ सम्पूर्ण शोक सन्तप्त परिवारजनमा नेपाली कांग्रेस र मेरो व्यक्तिगत तर्फबाट हार्दिक समवेदना प्रकट गर्दछु ।'
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.