केन्द्रीय संस्करण

चट्याङ पर्दा रुपन्देहीमा दुई जनाको मृत्यु

person explore access_timeजेठ १९, २०७७ chat_bubble_outline0

बुटवल । रुपन्देहीको आज  चट्याङ लागेर दुई जनाको मृत्यु भएको छ । जिल्ला प्रहरी कार्यालय रुपन्देहीका अनुसार मायादेवी गाउँपालिका बार्ड नम्वर ५ की ५३ वर्षीय कमलावती यादव र लुम्बिनी सास्ंकृतिक नगरपालिका  बार्ड २  केलटलिया बस्ने  ५५ वर्षीय चयनमति यादवको मृत्यु भएको छ ।

उनीहरु मध्ये कमलावतिको आप रुपमा बसेको बेला चट्याङ  लाग्दा घटनास्थालमै मृत्यु भएको हो  भने अर्को यादवको चट्याड लागेर घरमा ल्याउँदै गर्दा  मृत्यु भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय रुपन्देहीका प्रवक्ता खड्क बहादुर खत्रीले बताए । उनीहरु दुवै जना बारीमा काम गर्न गएका थिए।

 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.