केन्द्रीय संस्करण

चिरञ्जिवीलाई अन्तिम पटक अँगालो हाल्दै भक्कानिइन् गर्भवती श्रीमती मेघना, दुई वर्ष अघि मात्रै भएको थियो विवाह

person explore access_timeजेठ २७, २०७७ chat_bubble_outline0

चर्चित कन्नड अभिनेता चिरञ्जिवी सरजाको अन्तिम संस्कार सोमबार बेंगलुरुको कनकपुरास्थित उनको फार्महाउसमा गरियो । यसका केही फोटो र भिडियो सोसल मिडियामा सार्वजनिक भएका छन् । यसमा सरजाकी श्रीमती मेघनाले उनलाई अन्तिम विदा गरिरहेको देख्न सकिन्छ ।

पूजा पाठपछि सरजाको पार्थिक शरीरलाई गाड्नका लागि लैजाने तरखर गर्दा मेघनाले अन्तिम पटक उनलाई अँगालो हालिन् र भक्कानिएर रोइन । केहि बेरसम्म उनी सरजाको पार्थिव शरीरलाई अँगालो हालिरहिन् । त्यति नै बेला उनले श्रीमानको निधारमा चुमिन् र गालालाई हातले सुम्सुमाइन् । त्यसपछि उनका आफन्तले उनलाई सम्हाले ।

दुई वर्ष अघि भएको थियो विवाहः

दुई वर्ष अघि चिरञ्जिवीले कन्नड नायिका मेघना राजसँग विवाह गरेका थिए । तर उनी आफ्नो बच्चाको अनुहार हेर्न नपाइ संसारबाट बिदा भए । भारतीय मिडियामा प्रकाशित समाचार अनुसार मेघना गर्भवती छिन् ।


रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.