केन्द्रीय संस्करण

केन्यामा चर्चित गायकको निधनपछि अन्त्येष्टिको विषयमा हंगामा

person explore access_timeजेठ ३१, २०७७ chat_bubble_outline0

केन्याका चर्चित गायक बर्नार्ड ओबोन्योको अन्त्येष्टिको विषयमा शुक्रबार प्रहरी र प्रशंसकबीच झडप भएको छ । बर्नार्ड ओबोन्योलाई उनका प्रशंसकले अबेनी भन्थे । अबेनीका प्रशंसका उनको अन्त्येष्टि कोरोनाभाइरसका संदिग्धहरुको शवको जस्तो नहोस् भन्ने चाहन्थे ।

प्रशंसकको भीडका अनुसार यस्तो गरिनु अबेनीको अपमान हुनेछ । यद्यपि, कोरोनाभाइरसको संक्रमणका कारण शवको अन्त्येष्टिका थुप्रै नियममा परिवर्तन आएको छ । प्रहरीले भीड नियन्त्रणका कारण अश्रु ग्यास प्रहार गरेका छन् ।

ओबोन्योको मृत्यु ३३ वर्षको उमेरमा ११ जूनमा भएको थियो । ओबोन्योका भाइले केन्याली पत्रिकमा डेली नेशनसँगको कुराकानीमा उनलाई छाती र पेटमा अत्यधिक पीडा भइरहेको थियो  । उनी सास फेर्न सकिरहेका थिएनन् र रगत बन्ता गरिरहेका थिए । परिवार र प्रशासनले उनको कोरोना परीक्षण भए नभएको जानकारी भने दिएनन् ।

स्रोतः बीबीसी

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.