केन्द्रीय संस्करण

क्लियर टिभीबाट सुरु भयो अनलाइन कक्षा, २९३ नम्बर च्यानलमा यसरी हुन्छ कक्षा

person explore access_timeअसार १, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं– नेपालको एक अग्रणी केबल टेलिभिजन, इन्टरनेट र नेटवर्क सेवा प्रदायक कम्पनी सुबिसु केबलनेटले यस बिषम परिस्थितिमा विद्यार्थीहरुको पठन पाठनमा अबरोध नहोस भनि क्लियर टिभी सेवामा ई-कक्षा प्रसारण सुरु गरेको छ । 

ई-कक्षा क्लियर टिभीको २९३ नं च्यानलमा प्रसारित छ । कक्षा ४ देखि १० सम्मका विद्यार्थीलाई यस्तो समयमा उपयोगीमूलक शैक्षिक सेवा दिनका निम्ति डियर वाल्क इन्स्टिच्यूट अफ टेक्नोलोजीले तयार पारेको शैक्षिक  सामाग्रीलाई समाबेस गरि च्यानलको प्रसारण सुरु गरिएको हो । 

विज्ञान, समाजिक शिक्षा, अंग्रेजी, हिसाब र नेपालीको पाठ्यक्रम समावेश गरिएको यस ई- कक्षा सोमबार देखि शुक्रबारसम्म बिहानको ११ बजेदेखि सुरु हुनेछ । विद्यार्थीका निम्ति यो कार्यक्रम निकै नै लाभदायक रहने विश्वास लिइएको छ । थप जानकारी क्लियर टिभीको २९३ नं. च्यानलमा प्राप्त गर्न सकिन्छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.