केन्द्रीय संस्करण

‘म सपनालाई माया गर्छु’ भनेर विवाहको १० दिनपछि श्रीमतीले छोडिन् श्रीमान्

person explore access_timeअसार १२, २०७७ chat_bubble_outline0

भारतको बिहारमा एउटा अचम्मको घटना सार्वजनिक भएको हो । यहाँँका एक नवविवाहित त्यतिबेला जिल खाए जब उनकी श्रीमतीले उनलाई आफू एक महिलाको प्रेममा भएको बताइन् ।

घटना विहारको बेगूसरायको हो । यहाँ जून १४ तारिखमा बेगूसरायमा बस्ने अंकित कुमारको राँचीमा बस्ने पूजासँग मागी विवाह भयो । विवाहपछि पूजा आफ्नो श्रीमानसँगै बेगूसराय गइन् तर १० दिनपछि नै उनले श्रीमानसँग बस्न अस्विकार गरिन् ।

पूजाले आफू २ वर्षदेखि सपना नामकी एक महिलासँग समलिङ्गी सम्बन्धमा रहेको र उसैसँग विवाह गर्न चाहेको बताइन् । श्रीमतीको यस्तो कुरा सुनेपछि अंकिताले के गर्ने भनेर ठम्याउनै सकिन्न् तसर्थ यसबारे प्रहरीलाई जानकारी दिइन् ।

त्यसपछि नगर थाना प्रहरीले सबैलाई थाना पुर्याए । पूजाकी प्रेमिका सपना पनि राँचीबाट बेगूसराय पुगिन् र थानामा गएर प्रेमिकासँगै बस्न चाहेको बताइन् ।

सपना र पूजाका अनुसार उनीहरु राँचीको एउटा कपडा पसलमा काम गर्ने गरेको र त्यति नै बेला आफूहरु बीच प्रेम बसेको हो । त्यसपछि यी दुई दुई वर्षसम्म सँगै बसे । यसैबीच १४ जूनमा पूजाको विवाह उनको परिवारले बेगूसरायमा गराइदिए । तर यो विवाहसँग पूजा भने खुसी थिइनन् ।

पूजाका अनुसार उनी सपनालाई प्रेम गर्छिन् र उसैसँग विवाह गर्न चाहन्छिन् । सपना पनि पूजालाई आफ्नी श्रीमती मान्छिन् । घटना सार्वजनिक भएपछि अब ती पुरुषले पनि पूजालाई विवाह बन्धनमा बाँधिन स्वतन्त्र छोडिएका छन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.