केन्द्रीय संस्करण

बैतडीमा ट्रक दुर्घटना: सहचालकको मृत्यु

person explore access_timeअसार १३, २०७७ chat_bubble_outline0

बैतडी । बैतडीमा ट्रक दुर्घटना हुँदा एक जनाको मृत्यु भएको छ एक जना गम्भीर घाइते भएका छन । जिल्लाको पाटन नगरपालिका वडा नं ८ को धारिमा दाङगबाट बझाङ गइरहेको ना ६ ख ४४ ५० नम्बरको ट्रक दुर्घटना हुँदा डोटीको जोरायल गाउँपालिका २ बुडरका २० वर्षीय सहचालक भुवन सुब्बाको मृत्यु भएको छ ।

यस्तै, कैलालीको गोदावरी नगरपालिका ६ मलाखेतीका ट्रक धनीसमेत रहेका चालक ३३ वर्षीय लवकुमार तामाङ गम्भीर घाइते भएको खोडपे प्रहरी चौकीका इन्चार्ज चन्द्रराज गिरीले जानकारी दिए ।  उनकाअनुसार मृतकको पोष्टपार्टमका लागि पाटन प्राथमिक स्वास्थ्य केद्र लगिएको र घाइते तामाङलाई उपचारका लागि डडेल्धुरा अस्पताल पठाएको छ ।

घाइतेको टाउकोमा गम्भीर चोट रहेको जनाइएको छ । दाङगबाट सिमेन्ट बोकेर बझाङ गइरहेको ना ६ ख ४४ ५० नम्बरकोे मालबाहक ट्रक शनिबार साँझ ५ बजे दुर्घटनामा परेका हो । ट्रक सडक बाट करिब ५ सय मिटर तल खसेको प्रहरीले जनाएको छ । घटनाको कारण खुल्न सकेको छैन । घटनाबारे थप अनुसन्धान भइरहेको प्रहरीले जनाएको छ ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.