केन्द्रीय संस्करण

अल्टिच्यूट एयर नामक वायुसेवासँगको संलग्नताबारे बोल्यो यती समूह

person explore access_timeअसार १६, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं– यती समुहको अल्टिच्यूट एयर नामक वायुसेवासँग संलग्नता रहेको भन्ने विषयमा यतीले आफ्नो स्पष्टिकरण दिएको छ ।

यती समूहका अध्यक्ष ल्हाक्पा सोनाम शेर्पाले आज एक विज्ञप्ती जारी गर्दै अल्टिच्यूट एयर नामक वायुसेवासँग संलग्नता नरहेको र अल्टिच्यूट एयरका अध्यक्ष फूर्वा ग्याल्जेन शेर्पालाई नेपाल सरकारले नेपाल वायुसेवा निगमको सञ्चालक समिति सदस्यमा नियुक्ति गरेको विषयमा समूह सम्बन्धित नभएको बताएका छन् ।

उनले बाहिर आएका हल्ला निराधार भएको बताएका छन् । उनले विज्ञप्तीमा भनेका छन्, ‘ यती समूहको अल्टिच्यूट एयर नामक वायुसेवासँग कुनै संलग्नता छैन । अल्टिच्यूट एयरका अध्यक्ष फूर्वा ग्याल्जेन शेर्पालाई नेपाल सरकारले नेपाल वायुसेवा निगमको सञ्चालक समिति सदस्यमा नियुक्ति गरेको विषय हामीसँग कुनै प्रकारले सम्बन्धित छैन र होइन पनि ।’

संस्कृति, पर्यटन तथा नागरिक उडड्यनमन्त्रीले कसैको दवावमा नभई दक्षता र कानून सम्मतको आधारमा नियुक्ति गरेको भनि स्पष्ट पारेको पनि उनले विज्ञप्तीमा जनाएका छन् । उनले फूर्वा ग्याल्जेन शेर्पाको यती माउन्टेन होम, कोङ्दे रिसोर्टमा संलग्नता भनि यती समूहसँगसँग नाम जोडीएको प्रति आफ्नो गम्भिर ध्यानाकर्षण भएको जनाएका छन ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.