केन्द्रीय संस्करण

मन्त्रिपरिषद् चार महिनादेखि अपुरो, मन्त्रालयको काम प्रभावित

person explore access_timeअसार १७, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं – एउटै पार्टीको स्पष्ट बहुमतप्राप्त वर्तमान सरकार विगत चार महिनादेखि अपुरो रहेको छ । चार महिनादेखि सञ्चार तथा सूचना प्रविधि मन्त्रालय र सहरी विकास मन्त्रालय जस्तो महत्त्वपूर्ण निकाय दोहोरो मन्त्रीको भूमिकामा चलिरहेका छन् । 

दोहोरो भूमिका निर्वाह गरेका मन्त्रीले समय नदिँदा मन्त्रालयको काम कारबाही भने प्रभावित भएका छन् । 

मन्त्री नहुँदा मन्त्रालयको नियमित काममा समेत असर परेको छ । सञ्चारमन्त्री गोकुल बाँस्कोटा अडियो टेप प्रकरणमा विवादित भएपछि फागुन पहिलो साता राजीनामा दिएसँगै मन्त्रालय खाली छ । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले सञ्चार मन्त्रालयको जिम्मा पनि अर्थमन्त्री डा. युवराज खतिवडालाई सुम्पिएका छन् ।

एउटै व्यक्तिले दोहोरो जिम्मेवारी निभाउनुपर्दा मन्त्रालयका काम कारबाही प्रभावहीन भएका छन् । यो समाचार आजको राजधानी दैनिकमा टेनिस रोकाले लेखेका छन् । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.