केन्द्रीय संस्करण

गोरखामा टिपरले सेनाको गाडीलाई ठक्कर दियो, ५ सैनिक घाइते

person explore access_timeअसार १७, २०७७ chat_bubble_outline0

गोरखा । गोरखा नगरपालिका– ११ स्थित पन्ध्र किलो घुम्तीमा टिपरले नेपाली सेनाको गाडीलाई ठक्कर दिदाँ ५ जना सैनिक घाइते भएका छन् । तनहुँको आँबुखैरेनीबाट गोरखा आउँदै गरेको बा१झ ५८०० नम्बरको सेनाको गाडीलाई बुधबार साँझ करिव ५ः ३० बजे विपरीत दिशाबाट जाँदै गरेको लु १ प ३८४६ नम्वरको टिपरले ठक्कर दिएको हो। 

दुर्घटनामा घाइते भएका सैनिकलाई उपचारका लागि जिल्ला अस्पताल गोरखा लगिएको छ। घाइते सबै सैनिक रहेको जिल्ला ट्राफिक कार्यालय गोरखाले जनाएको छ। टिपर र टिपर चालकलाई नियन्त्रणमा लिइएको जिल्ला ट्राफिक प्रहरी गोरखाका प्रमुख मित्रलाल ढकालले रातोपाटीलाई बताए।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.