केन्द्रीय संस्करण

प्युठानमा चुनढुंगा बोकेको टिपर दुर्घटना, चालक र सहचालकको मृत्यु

person explore access_timeअसार २०, २०७७ chat_bubble_outline0

बुटवल – प्युठानमा चुनढुङ्गा बोकेको टिपर दुर्घटना हुँदा दुई जनाको मृत्यु भएको छ ।

जिल्ला प्रहरी कार्यालय प्युठानका अनुसार जिल्लाको नौबहिनी गा.पा. वडा नं. ७ लुप्लुङबाट चुनढुङ्गा बोकेर  दाङको कालाकाटे जाँदै गरेको  ना ७ ख ८९३८ नम्बरको टिपर सरुमारानी गाउँपालिका वडा नम्बर ५ मोतीपुरमा दुर्घटना भएको हो ।

दुर्घटनामा टिपर चालक नौबहिनी–६ पिपलटारी प्युठानका ३० वर्षीय रोशन थापा र सोही ठाउँका सह–चालक २४ वर्षीय झग बहादुर पुनको मृत्यु भएको कार्यालय प्युठानका प्रहरी नायब उपरीक्षक नरेन्द्र कुमार कार्कीले जानकारी दिएका छन् । 

टिपर सडकबाट झन्डै ६ सयm मिटर तल खसेको थियो । प्रहरीले घटनाको बारेमा थप अनुसन्धान भईरहेको जनाएको छ । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.