केन्द्रीय संस्करण

खोलाले बगाएर एक बालिकाको मृत्यु

person explore access_timeअसार २१, २०७७ chat_bubble_outline0
सांकेतिक तस्विर

मोरङ जिल्लाको कटहरी गाउँपालिका–७ बस्ने ६ वर्षीया बालिकाको खोलाले बगाएर मृत्यु भएको छ । मृत्यु हुनेमा प्रधुम्ना सरदारकी ६ वर्षीया छोरी दिक्षा कुमारी सरदार रहेकी छिन् ।

शनिबार दिँउसो अन्दाजी ३ बजे जुडी खोलामा पौडी खेल्ने क्रममा खोलाले बगाई उनी बेपत्ता भएकी थिइन् । घटनाको जानकारी पाएपछि प्रचौ थलाहाबाट प्रहरी सहायक निरीक्षकको टोली र स्थानीयवासीको सक्रियतामा खोजी गर्दा पनि फेला परेकी थिइनन् ।

त्यसपछि थलाहा ब्यारेकबाट नेपाली सेनाको २५ जना, सशस्त्र प्रहरीको १५ जना, र थलाहबाट खटिएको प्रहरी टोलीले आइतबार बिहान सोही खोलाको बगेको स्थानभन्दा ३ किमि दक्षिण बाँसको झ्याङमा अल्झी रहेको अवस्थामा बालिकाको शव फेला पारेको थियो ।

आवश्यक कानूनी प्रकृयाको लागि जिप्रका मोरङबाट प्रहरी टोली खटाइएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय मोरङले जानकारी दिएको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.