केन्द्रीय संस्करण

लागुऔषधसहित १ युवक पक्राउ

person explore access_timeअसार २१, २०७७ chat_bubble_outline0

सिरहा । सिरहा प्रहरीले लागुऔषध मुद्दामा पक्राउ परेर पटक पटक छुट्दै आएका १ जनालाई पुनः आज लागुऔषधसहित पक्राउ गरेको छ । लुकीछिपी लागुऔषध कारोबार गरिरहेको गोप्य सूचनाका आधारमा इलाका प्रहरी कार्यालय गोलबजारका इन्सपेक्टर जनक पुरीको कमाडको टोलीले लागूऔषधसहित गोलबजार नगरपालिका ४ निवासी ४२ वर्षीय मनोजकुमार साहलाई घरबाटै पक्राउ गरेको हो । 

आफ्नै घर कोठामा प्रतिबन्धित लागुऔषध बिक्री वितरण गरिरहेको अवस्थामा लागु औषध डाइलेक्स डिसी ६७ बोतल, नाईट्रोभेट ट्याब्लेट १६५ पिससहित साहलाई पक्राउ गरिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय सिरहाका सूचना अधिकारी डिएसपी विनोद घिमिरेले जानकारी दिए ।

पक्राउ परेका साहमाथि थप अनुसन्धान भइरहेको प्रहरीको भनाई छ । साह यसअघि पटक-पटक लागुऔषधसहित पक्राउ परेका थिए । पछिल्लोपटक  करिब ४ महिना अघि साह लागुऔषध मुद्दामा अदालतबाट धरौटीमा रिहा भएका थिए ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.