केन्द्रीय संस्करण

करेन्ट लागेका किशोरको हात काट्नुपर्ने

person explore access_timeअसार २३, २०७७ chat_bubble_outline0

रौतहट । रौतहटमा करेन्ट लागेर घाइते भएका एक किशोरको हात काट्नुपरेको छ । करेन्ट लागेर गम्भीर घाइते कटहरिया १ भसेढवा कठौतिया टोलका योगेन्द्र दाशको १५ वर्षीय छोरा आकाश दासको दाहिने हात काट्नुपरेको हो ।  दाशको दाहिने हात जलेर कामै नलाग्ने अवस्थामा पुगेको छ ।

करेन्टका कारण हातको रक्त सञ्चारनै अवरुद्ध भएकाले काट्नुको विकल्प नरहेको उपचारमा संलग्न नेशनल मेडिकल कलेज वीरगञ्जका डाक्टर विनोदकुमार रायले जानकारी दिए । गत १४ गते आइतबार दाउरा लिन जंगलमा गएका उनी जामुन टिप्न रुखमा चढ्ने क्रममा ३३ केभी विद्युत प्रसारण लाईनको तारमा करेन्ट लागेर तल खसेका थिए । दाउरा लिन सँगै गएका उनका कान्छाभाइ १० वर्षीय अविनास दासले गुहार लगाएपछि गाउँलेहरुको सहयोगमा अचेत आकाशलाई एम्बुलेन्सबाट उपचारका लागि नेसनल मेडिकल वीरगञ्ज पुर्याइएको थियो ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.