केन्द्रीय संस्करण

राष्ट्रिय क्रिकेट प्रशिक्षक नवीन सिंह सम्मानित

person explore access_timeअसार २७, २०७७ chat_bubble_outline0

जनकपुर । राष्ट्रिय क्रिकेट प्रशिक्षक नवीन सिंहलाई जनकपुरमा सम्मान गरिएको छ । प्रशिक्षक पदबाट अवकास पाएपछि सिंहलाई जिल्ला क्रिकेट संघ धनुषाले सम्मान गरेको हो । शनिबार जनकपुरमा आयोजित एक कार्यक्रममा प्रदेश नम्बर २ का आन्तरिक मामिला तथा कानुन मन्त्री ज्ञानेन्द्र यादवले अवकास प्राप्त प्रशिक्षक सिंहलाई कदरपत्र र दोसल्ला ओढाएर सम्मान गरेका हुन् ।

जनकपुरमा क्रिकेटलाई जीवन्त बनाउन अहोरात्र सेवा गरेको र अवकासपछि पनि क्रिकेटमा लाग्नका लागि हौसला बढाउन सम्मान गरिएको क्रिकेट संघका उपाध्यक्ष शोभाकान्त पाण्डेले जानकारी दिए । कार्यक्रममा मन्त्री यादवले समय अनुकूल खेलकुदको व्यवस्थापन नहुँदा राष्ट्रिय खेलकुदमा जनकपुर पछाडी परेको बताए । उनले प्रदेश भरी नै खेलाडीहरुको हौसलालाई प्रोत्साहन नगर्दा जनकपुरको प्रभाव घटेको स्पष्ट पारे । कार्यक्रममा दर्जनभन्दा बढी संघ–संस्थाका प्रतिनिधिले प्रशिक्षक सिंहको कार्यको प्रशंसा गरेका थिए ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.