ad
केन्द्रीय संस्करण

फोटोग्राफर्सले नतासालाई चिच्याएर बोलाएः वरुणले भने, ‘बिस्तारै बोलाउनुहोस्, डराउलिन् बिचरी’

person explore access_timeमाघ १२, २०७७ chat_bubble_outline0

वरुण धवन र नताशा दलाल विवाह बन्धनमा बाँधिइसकेका छन् । यी दुईको विवाह अलीबागको द मेन्शन हाउस रिसोर्टमा भएको हो । वरुण धवन र नताशा दलालको विवाह स्थलमा थुप्रै दिनदेखि मिडियाकर्मीको बाक्लो उपस्थिती छ । यस्तोमा अब उनीहरुले आफ्नो विवाह पूरा भएपछि मिडियासामू सार्वजनिक भएका छन् । 

फोटोग्राफरसँग वरुणको ठट्टाः

वरुण धवन र नताशालाई देखेर त्यहाँ उपस्थिती फोटोग्राफर उपस्थित भए र उनीहरुलाई विवाहको शुभकामना दिन थाले । केहीले नताशाको नाम लिएर उनलाई क्यामरातिर हेर्न भने त कतिले विवाहको शुभकामना भनेर चिच्याए । यो देखेर वरुण धवनले सबैलाई शान्त पार्ने कोसिस गरे । वरुणले भने, ‘आरामले, आरामले.... डराउलिन् विचरी...’ यो कुरा सुनेर नताशा पनि हासिन् । 

वरुण धवनले सोसल मिडियामा आफ्नो विवाहको घोषणा गर्दै केही फोटो सेयर गरेका छन् । उनले दुई फोटो सेयर गरेका छन् । ती फोटो सेयर गर्दै उनले भने, ‘जीवनभरको प्रेमले आज आधिकारिकता पायो ।’

 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.