ad
केन्द्रीय संस्करण

‘केपी शर्मा ओलीको हस्ताक्षरबिना कुनै निर्णय प्रमाणीकरण हुँदैन’

person explore access_timeमाघ १२, २०७७ chat_bubble_outline0

 

नेकपा (ओली पक्ष) की नेत्री शान्ता चौधरीले नेकपा अध्यक्ष प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीको हस्ताक्षरबिना कुनै निर्णय प्रमाणीकरण नहुने उल्लेख गरेकी छन्। निर्वाचन आयोगले हिजो साँझ नेकपाका दुवै समूहका मागदाबी अमान्य भएको निर्णय दिएको थियो। निर्वाचन आयोगको यो निर्णयपछि आज फेसबुकमार्फत् लेख्दै नेत्री चौधरीले बहुमत र अल्पमत भन्ने भए कमरेड माधव नेपाललाई किन अध्यक्ष अस्वीकार गरियो भनेर प्रश्न गरेकी छन्।

ओली समूहमा खुलेकी चौधरीले आफूहरूले पटक–पटक बहुमत र अल्पमतको कुरा उठाइएको लेख्दै ४४१ को बहुमत हामीसँग भन्नेलाई किन आधिकारिता नदिइएको भनी प्रचण्ड–नेपाल समूहसँग प्रश्न गरेकी छन्।

उनले लेखेकी छन् –

निर्वाचन आयोगको निर्णयले दुई अध्यक्षको सहमतिबाट हुने निर्णयलाई नै आधिकारिक निर्णय मान्ने गरी पार्टीलाई यथावत राख्ने कुरा पुष्टि गरेछ। बहुमत रअल्पमत भन्ने अस्वीकार गर्‍यो, जुन कुरा हामीले बारम्बार उठाएका थियौं। केही कमरेडहरुको आत्मरती देख्दा सोध्न मन लाग्यो। अब पनि बहुमत र अल्पमत भन्ने भए कमरेड माधव नेपाललाई अध्यक्ष अस्वीकार किन गर्‍यो ? ४४१ को बहुमत हामीसँग भन्नेलाई आधिकारिकता किन दिएन ? कमरेड केपी शर्मा ओलीको हस्ताक्षरबिना कुनै पनि निर्णय प्रमाणीकरण हुँदैन।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.