ad
केन्द्रीय संस्करण

‘मास्टर’ २९ जनवरीमा रिलिज हुने

person explore access_timeमाघ १४, २०७७ chat_bubble_outline0

मुम्बई । एक्सन थ्रिलर फिल्म ‘मास्टर’ को प्रिमियर मिति घोषणा भएको छ । अमेजन प्राइम भिडियोले प्रतिक्षित तमिल फिल्म ‘मास्टर’ २९ जनवरीमा रिलिज हुने सार्वजनिक गरेको हो । फिल्ममा थलपति विजय, विजय सेतुपतिकोको मुख्य भूमिका रहेको छ । दुई विजयको अलवा फिल्ममा मालविका मोहनन, एन्ड्रिया जेरेमिया, शान्तनु भाग्यराज, अर्जुन दास लगायतको  समेत अभिनय देख्न सकिन्छ ।

लोकेश कनगराजको लेखन तथा निर्देशन रहेको फिल्म जेवियर ब्रिटोले निर्माण गरेका हुन् ।  एक्सनले भरिएको थ्रिलर फिल्म ‘मास्टर’ मा दुई सुपरस्टार विजयबीच द्धन्द्ध देख्न सकिनेछ । जसले दर्शकलाई फिल्मको पुरै अवधिभर बाँधेर राख्ने काम गर्ने निर्माण पक्षको दाबी रहेको छ । भारतको अलवा २४० देशबाट प्राइम मार्फत फिल्म हेर्न सकिनेछ । फिल्ममा आफुले एक जड्याहा कलेज प्रोफेसरको भूमिका निर्वाह गरेको थलपति विजयले बताए ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.