केन्द्रीय संस्करण

सर्वोच्च अदालतको फैसलालाई स्वागत गर्दै जनकपुरधाममा दिपावली

person explore access_timeफागुन ११, २०७७ chat_bubble_outline0

जनकपुर । प्रतिनिधिसभा विघटनको फैसला सर्वोच्च अदालतले बदर गरेपछि जनकपुरधाममा खुसीयालीसहित दिपावली मनाइएको छ । स्थानीय युवाहरुको एक समूहले प्रदेश नम्बर २ को अस्थायी राजधानी जनकपुरधामको जनक चोकमा सर्वोच्च अदालतको फैसलालाई स्वागत गर्दै दिपावली मनाएका हो । सर्वोच्च अदालतले जनताको पक्षमा फैसला गरेको भन्दै दिपावली गरिएको स्थानीय युवा रकीप्रसाद साहले प्रतिक्रिया दिए ।

उनीहरुले दिप प्रज्वलन गर्दै धनुषाका विभिन्न नगरमा विजयोत्सव मनाइरहेको नेकपा प्रचण्ड माधव पक्षका धनुषा जिल्ला सचिव दिपक यादवले बताए । उनले अदालतको यो फैसला ऐतिहासिक जित भएको भन्दै प्रतिक्रिया दिए ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.