ad
केन्द्रीय संस्करण

प्रधानमन्त्रीले तत्काल राजीनामा दिनुहुने छैन:  प्रेस सल्लाहकार थापा

person explore access_timeफागुन ११, २०७७ chat_bubble_outline3
file photo

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीका प्रेस सल्लाहकार सुर्य थापाले सर्वोच्च अदालतको फैसलालाई विवादास्पद भन्दै यसले राजनीतिक समस्या समाधान नहुने बताएका छन् । उनले फैसलापछि बरु अस्थिरता बढ्ने दावी समेत गरेका छन् । ‘सर्वाेच्च अदालतले गरेको फैसला विवादास्पद छ, तर मान्नुपर्छ । र, कार्यान्वयन गर्नुपर्छ । यसका  दुष्प्रभावहरू भविष्यमा देखिदैं जाने निश्चित छ । यसबाट राजनीतिक समस्याहरूको कुनै हल हुने अवस्था पनि छैन । बरू अस्थिरता अझै बढ्ने छ । सत्ताको खेल बढ्नेछ’ थापाले फेसबुक पेजमा लेखेका छन् ।  

साथै थापाले प्रतिनिधिसभा विघटनको निर्णय बदर भएपनि प्रधानमन्त्री ओलीले प्रतिनिधिसभाको सामना गरेरै फैसला कार्यन्वयन गर्ने जनाएका छन् ।  सर्वोच्चको फैसलापछि ओलीले नैतिकताको आधारमा राजीनामा दिन्छन् कि भन्ने अड्कलवाजी भइरहेका बेला उनले सहजै राजीनामा नगर्ने बरु संसदमा अविश्वासको प्रस्ताव फेस गर्ने संकेत पनि गरेका छन् । ‘प्रधानमन्त्रीले प्रतिनिधिसभाको सामना गरेर नै फैसला कार्यान्वयन गर्नुहुन्छ । तत्काल राजीनामा दिनुहुने छैन’ थापाले भनेका छन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

 1. Feb. 24, 2021, 10:06 a.m. madhav
  अब तपाईं जस्तो सल्लाहकार भएपछी राजिनामा किन दिनु पर्यो ! अब सके त सर्बोच अदालत नै बिघटन गरिदिए कसो होला
 2.  0 Reply
 3. Feb. 24, 2021, 6:18 a.m. John Thapa magar
  Yo Surye Thapa jasto bewakuf jantu ko paxi lagera Oli dube
 4.  0 Reply
 5. Feb. 24, 2021, 4:05 a.m. Krishna Prasad Bhattarai
  लाज, घिन,दर, इज्यत र अनुशासन भए पो राजीनामा नभए पछि ....... हेरन सल्लाहाकार को अनुहार... सक्कि गो नि ।।
 6.  0 Reply

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.