ad
केन्द्रीय संस्करण

भोजपुरी फिल्ममा भिलेन प्रशान्त

person explore access_timeफागुन १३, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । अभिनेता प्रशान्त ताम्राकार भोजपुर फिल्ममा  पनि भिलेको रुपमा देखिने भएका छन् । चन्द्र पन्तको निर्देशन रहेको फिल्म ‘माही’मा उनी भिलेको रुपमा देखिन लागेका हुन् । पन्तले बलिउड, भोजपुरी र नेपाली कलाकार लिएर बनाउन लागेको यो फिल्मको अहिले छायाँकन भैरहेको छ ।  भोजपुरी स्टार आनन्द ओझा नायक रहेको फिल्ममा अभिनेत्री नीता ढुङ्गाना हिरोइनको रुपमा रहेकी छन् ।

फिल्ममा बलिउड कलाकार प्रदीप रावत समेत मुख्य रहेनछ । रावत र ताम्राकार फिल्ममा भिलेनको रुपमा देखिने निर्माण युनिटले जनाएको छ । फिल्ममा नेपाली कलाकार नरेन खड्काको समेत अभिनय रहनेछ । फिल्मको अहिले २० प्रतिशत छायाँंकन सकिएको छ ।  प्रशान्त पछिल्लो समय नेपाली फिल्म क्षेत्रमा ह्याण्डसम भिलेनको रुपमा परिचित छन् । 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.