ad
केन्द्रीय संस्करण

प्रभु क्यापिटलको ‘९९९–ट्रिपल नाइन! ट्रिपल बेनेफिट डिम्याट योजना’ संचालनमा

person explore access_timeफागुन १६, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । प्रभु क्यापिटलले ‘९९९–ट्रिपल नाइन! ट्रिपल बेनेफिट डिम्याट योजना’ संचालनमा ल्याएको छ ।  सहज तथा सुलभ ढंगबाट निरन्तर सेयर कारोबार सञ्चालन गर्न सकिने नयाँ डिम्याट योजना  ‘९९९–ट्रिपल नाइन! ट्रिपल बेनेफिट डिम्याट योजना’ यहि आजबाट संचालनमा आउने क्यापिटलले जनाएको छ । 

ट्रिपल बेनेफिटअन्तर्गत डिम्याट लिँदा मेरो सेयर लगइन निःशुल्क पाइने क्यापिटलले जनाएको छ । त्यसैगरी, खाता खोलेपछि ९ वर्षसम्म नवीकरण गर्नुपर्ने सुविधा पनि क्यापिटलले दिएको छ । यस योजनाअन्तर्गत पोर्टफोलियो म्यानेजमेन्ट सर्भिसमा ५०% डिस्काउन्ट मिल्ने छ । 

नयाँ डिम्याट खाता खोल्ने ग्राहक तथा नवीकरण गर्ने ग्राहकहरू यस ट्रिपल नाइन ट्रिपल वेनिफिट डिम्याट योजनामा संलग्न भई लाभ लिन सक्ने कम्पनीले जनाएको छ । 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.