ad
केन्द्रीय संस्करण

मोदीले लगाए खोप, भने – सुई लगाएको थाहा पनि भएन

person explore access_timeफागुन १७, २०७७ chat_bubble_outline0

भारतीय प्रधानमन्त्री नरेन्द्र मोदीले कोरोनाभाइरस विरुद्धको खोपको पहिलो डोज लगाएका छन् । सोमबार असमको गम्छा भिरेर नयाँ दिल्ली एम्स अस्पताल पुगेका मोदीलाई पुडुचेरीकी नर्स पी नेवादाले भारत बायोटेकको कोभ्याक्सिन खोप लगाइदिएकी थिइन् साथमा केरलकी नर्स रोसम्मा अनिल उपस्थित थिइन् । यी तीन राज्यमा २७ मार्च देखि ६ अप्रिलमा विधानसभा चुनाव हुँदैछ ।

खोप लगाएपछि मिडियासँग प्रतिक्रिया दिँदे नर्स पी नेवादाले भनिन्, ‘प्रधानमन्त्रीले खोप लगाएपछि ‘लगाउनुभयो ? मलाई त थाहा पनि भएन’ भन्ने प्रतिक्रिया दिएको बताइन् ।’

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.