ad
केन्द्रीय संस्करण

१५ वर्षपछि फरार अभियुक्त पक्राउ

person explore access_timeफागुन १८, २०७७ chat_bubble_outline0

सुर्खेत ।  दैलेख प्रहरीले बहुविवाह मुद्दाका फरार अभियुक्तलाई १५ वर्षपछि पक्राउ गर्न सफल भएको छ । सदरमुकाम समेत रहेको नारायण नगरपालिका–६ का  टेकराज केसी र उनकी  कान्छी श्रीमती तृती केसीलाई प्रहरीले पक्राउ गर्न सफल भएको हो । ‘उनीहरुलाई सोमबार पक्राउ गरिएको हो’ डिएसपी अनुपम श्रेष्ठले भने । 

बहुविवाह कसुरमा दैलेख जिल्ला अदालतले २०६२ माघ ९ गते दुई वर्ष कैद सजाय तोकेको थियो । पक्राउ परेका दुई जनालाई कैद भुक्तानीका लागि दैलेख जिल्ला अदालतमा उपस्थित गराइएको र कारागार चलान गरिएको श्रेष्ठले जानकारी दिए ।  

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.