ad
केन्द्रीय संस्करण

बागमती प्रदेशका मुख्यमन्त्री भन्छन्– म गोठालो हुँ

person explore access_timeफागुन २१, २०७७ chat_bubble_outline0

हेटौंडा । बागमती प्रदेशका मुख्यमन्त्री डोरमणि पौडेलले आफू गोठालो भएको बताएका छन् । गोठालोका कारण नै मुलुकमा समृद्धि आउने भन्दै उनले आफूले पनि मुख्यमन्त्री भएदेखि गोठालोकै रुपमा काम गरेको बताए ।

शुक्रबार हेटौंडामा भएको नेपाल राष्ट्रिय व्यावसायिक बाख्रापालक महासंघको दोस्रो राष्ट्रिय महाधिवेशनलाई सम्बोधन गर्दै उनले आफूले बच्चैदेखि गाउँघरमा गोठालोको काम गरेको र अहिले बागमती प्रदेशको मुख्यमन्त्री भएपछि गोठालो कै रुपमा प्रदेशको समृद्धिका लागि काम गरिरहेकोे दावी गरे ।

प्रदेश सरकारले वास्तविक किसानसम्म सरकारको अनुदान पु¥याउन पुरानो अनुदान प्रकृयालाई रोक लगाई उत्पादनका आधारमा अनुदान दिने प्रकृया सुरु गरेको उनले बताए ।

प्रदेश संरचना बनेको तीन वर्षमा महत्वपूर्ण काम गरेको भन्दै उनले सरकारलाई तीन वर्षको बच्चासँग तुलना गरे । उनले भने, ‘तीन वर्षको बच्चाले कति काम गर्छ ? प्रदेश संरचना बनेको तीन वर्ष भयो, यो समयमा सरकारले महत्वपूर्ण कामहरु गरेको छ, समृद्ध नेपाल सुखी नेपालीको महाअभियानमा रहेको सरकारले समृद्ध मुलुक बनाउन थुपै काम गरेको छ ।’

कृषिका क्षेत्रमा गरेका कामको परिणाम आगामी दिनमा देखिने भन्दै उनले कृषकका समस्या समाधानका लागि सरकार सकारात्मक रहेको बताए ।

 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.