ad
केन्द्रीय संस्करण
राजनीति

संसद सचिवालयका महासचिवसँग बहुमतको निर्णय कार्यान्वयन गर्न प्रचण्ड–माधवको आग्रह

person explore access_timeफागुन २३, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । प्रतिनिधिसभा बैठक बस्नुअघि नेकपा प्रचण्ड–माधव पक्षका शीर्ष नेताको दौडधूप जारी छ । बिहानैदेखि भेटवार्तामा सक्रिय नेताहरुले सभामुख, संघीय संसदका महासचिव र आन्तरिक भेटवार्तालाई तीव्र पारेका हुन् ।

यसैक्रममा उनीहरुले संसद सचिवालयका महासचिवसँग भेटवार्ता गरेका छन् । सिंहदरबारमा जारी भेटमा प्रचण्ड–माधव  पक्षले नेकपाको बहुमत पक्ष आफूहरुसँग रहेको भन्दै बहुमत पक्षले गरेको निर्णयहरु कार्यान्वय गर्न महासचिव गौतमलाई आग्रह गरेको बुझिएको छ । 

अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’, माधवकुमार नेपाल र वरिष्ठ नेता झलनाथ खनाल महासचिव डा.गौतमलाई भेट्न उनको कार्यकक्षमा पुगेका हुन् । यसअघि उनीहरुले सभामुख अग्नि सापकोटा र प्रमुख सचेतक देव गुरुङसँग छलफल गरेका थिए । गौतमसँगको भेटपछि सो पक्षको संसदीय दलको बैठक बस्दैछ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.