केन्द्रीय संस्करण

विवादका कारण ‘रोजी’को छायाँकन अनिश्चित

person explore access_timeअसार ७, २०७५ chat_bubble_outline0

काठमाडौँ । विवादका कारण छायाँकन रोकिएको चलचित्र ‘रोजी’को छायाँकन दिन प्रतिदिन अनिश्चित बन्दै गइरहेको छ । रोजी महर्जन हत्याकाण्डमा आधारित रहेर निर्माण थालिएको चलचित्रको छायाँकन  निर्माण संस्था र रोजी परिवारबीच भएको विवादका कारण केही दिन पहिले रोकिएको थियो । 

चलचित्र बिकाश बोर्डले निर्माण युनिट, रोजीको परिवार र ज्याँपू समुदायलाई एक ठाउँमा राखेर विवाद मिलाउने प्रयास गरेपनि उक्त प्रयास सफल हुन सकिरहेको छैन । 

बुधबार पनि चलचित्र विकास बोर्डमा भएको त्रिपक्षिय वार्तामा रोजी परिवारले चलचित्रको शीर्षक नै परिवर्तन गर्नु पर्ने लगायतका केही अडान राखेपछि एक महिना पछि गर्ने भन्दै वार्ता रोकिएको विकाश बोडले जनाएको छ । 

रोजी परिवारले चलचित्रको मूर्हुतको समाचार बाहिर आएदेखिनै निर्माणको विषयमाथि आपत्ति जनाउँदै आएका छन् । चलचित्र विकास बोर्डमा रोजी परिवारले छायाँकन रोक्न निवेदन हालेपछि केही पहिले विकाश बोडले छायाँकन रोकेको थियो । 

चलचित्र रोजीका निर्माता निर्देशक निरक पौडेलले चलचित्रको छायाँकन रोक्न नहुने बताएका छन् । ‘छायाँकन रोकिदा लाखौँको नोक्सानी भएको छ,’ निर्देशक पौडेलले भने ‘यसको पुर्ती कस्ले गर्छ ।’ 

रोजीका परिवारले चलचित्रको नाम परिवर्तन गरेर छायाँकन गर्न सकिए बताए ।

गोपीकृष्ण मुभिज प्रा.लिको ब्यानरमा निर्माण भईरहेको चलचित्र ‘रोजी’ प्रदीप खड्का, पारमिता राज्य लक्ष्मी राणा, मिरुना मगर, कर्मा, बरुण लगायतका कलाकारले अभिनय गरिरहेका छन् । 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.