केन्द्रीय संस्करण

पोखरी सुक्न थालेपछि माछा पालक कृषक  चिन्तित

person explore access_timeचैत ३, २०७५ chat_bubble_outline0
फाइल तस्विर

इनरुवा - सुनसरी वराहक्षेत्र नगरपालिका मधुवनमा रहेका माछा पोखरी सुक्न थालेकाे छ । सप्तकोशी नदीको पानीको बहाव घटेसँगै मधुवन क्षेत्रमा रहेका माछा पोखरी सुक्न थालेकाे हाे । 

माछा पोखरी सुक्न थालेपछि कृषक चिन्तित भएका छन् । आम्दानीका लागि पोखरी खनेर माछाका भुरा हाले पनि पोखरी सुक्न थालेपछि कृषक निराश भएको स्थानीय माछा कृषक सञ्जयकुमार मेहताले बताए । उनकाे पाँच वटा पोखरी सुकेका छन् । यसबाट उनले चार लाख बराबरको घाटा भएको बताए । 

त्यसैगरी नरबहादुर थापाको तीन र केशवराज माझीको चारसहित सो क्षेत्रमा दर्जनौँ माछा कृषकको पोखरी सुकेको मेहताले बताए । मेहताका अनुसार माछा पोखरी सुक्दा मधुवन क्षेत्रमा मात्रै ३० देखि ४० लाखसम्मको घाटा भएको छ । सप्तकोशी नदीको बहाव पश्चिमतर्फ गएको र पानीको सतह घटेकाले पोखरी सुकेको उनले बताए । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

Loading comments...