केन्द्रीय संस्करण

अवार्ड जितेपछि दीपिकालाई चुम्बन र रणबीरलाई अँगालो हाले रणवीर सिंहले, भिडियो चर्चित

personaccess_timeMar 21, 2019 chat_bubble_outline0

रणवीर सिंहले एकपछि अर्को हिट दिइरहेका छन् । उनले गत वर्ष रिलिज भएको पद्मावत र सिम्बासाथै यसै वर्ष फेब्रुअरीमा रिलिज भएको फिल्म गली बोयजस्तो ब्याक टु ब्याक सुपरहिट फिल्मसँग स्टारडम हासिल गर्न सफल भएका छन् । उनको पछिल्लो फिल्म गली बोयले पनि संसारभरी २३५ करोड भारुको व्यापार गर्न सफल भएको छ । यस्तै, पद्मावतले संसारभरी ५०० करोड भारु कमाई गरेको छ । हालै मुम्बईमा आयोजित जी सिने अवार्डमा पनि रणवीरको जलवा देख्न पाइयो । उनले यो अवार्डमा बेस्ट एक्टरको भ्यूअर्स चोइस अवार्ड जिते । यो अवार्डको एउटा भिडियो निकै चर्चित भइरहेको छ ।

भिडियोमा रणवीर सिंह, रणबीर कपुर, आलिया भट्ट र दीपिका पादुकोण सँगै बसिरहेको देख्न सकिन्छ । रणबीरले अवार्ड जितेलगत्तै दीपिकालाई चुम्बन र रणबीरलाई निकै कसिलो अँगालो हान्छन् । साथै, उनले आलियालाई पनि अँगालो हाले ।

स्मरण रहोस्, यो अवार्ड शोको क्रममा रणबीर र आलियाले पहिलो पटक स्टेजमा आफ्नो प्रस्तुती पनि दिएका थिए । यी दुई फिल्म ब्रम्हास्त्रमा सँगै काम गरिरहेका छन् । उनीहरुसँग अमिताभ बच्चन पनि देखिनेछन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...