केन्द्रीय संस्करण

संरक्षकले दिलाए एनआरएनएलाई पहिलो स्वर्ण

person explore access_timeबैशाख २, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । आठौं राष्ट्रिय खेलकुदमा पहिलो पटक सहभागिता जनाएको एनआरएनका लागि पहिलो स्वर्ण संरक्षक भूषण वज्राचार्यले दिलाएका छन् । एनआरएनए (अस्ट्रेलिया) का संरक्षकभूषणले लनटेनिसमा टोलीलाई सोमबार पहिलो स्वर्ण दिलाएका हुन् ।

बुटवलमा भएको पुरुष सिंगल्स फाइनलमा संरक्षकले आर्मीका प्रणव खनाललाई ६–१, ६–२ को सोझो सेटमा पराजित गरे । गण्डकीका प्रदीप खड्का र एपीएफका सन्तोष खत्री तेस्रो भए ।

महिला सिंगल्सको उपाधि एपीएफकी प्रेरणा कोइरालाले जितिन् । फाइनलमा प्रेरणाले नेपाल आर्मीकी अभिलाषा विष्टलाई ६–० र ६–२ को सीधा सेटमा हराइन् । आर्मीकी इरा रावत र प्रदेश ३ की रायना शाह संयुक्त रुपमा तेस्रो भए । 
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

Loading comments...