केन्द्रीय संस्करण

सलमान खानबाट अहिले पनि विवेक ओबरोय माफी चाहन्छन्, भने यस्तो कुरा

person explore access_timeबैशाख ३, २०७६ chat_bubble_outline0

विवेक ओबरोय आजकाल भारतीय प्रधानमन्त्री नरेन्द्र मोदीको बायोपिकमा उनको भूमिका निभाएका कारण चर्चित छन् । विगतमा समय यस्तो पनि थियो कि उनले काम पाउनै छाडिसकेका थिए । सन् २००३ मा पत्रकार सम्मेलन गरेर विवेकले सलमानमाथि विभिन्न आरोप लगाएका थिए । त्यसलगत्तै उनी र सलमानबीच सुरु भएको मनमुटाव अहिले सम्म सुल्झिएको छैन । यद्यपि, पछि विवेकले माफी पनि मागे तर सलमानको तर्फबाट कुनै पनि जवाफ आएको छैन । १६ वर्ष बितिसकेको छ तर पनि विवेक अहिले पनि सलमानले आफूलाई माफी गरुन् भन्ने चाहन्छन् ।

एक अन्तरवार्ताको क्रममा जब विवेकलाई यदि सलमानलाई केही सोध्नै परे के सोध्नुहुन्छ भनेर प्रश्न सोधियो । यसमा विवेकले जवाफ दिए, ‘के तपाईं माफी गर्ने कुरामा विश्वास गर्नुहुन्छ ?’

स्मरण रहोस्, यसअघि पनि विवेकले सलमानसँग थुप्रै पटक माफी मागिसकेका छन् तर सलमानले भने कुनै प्रतिक्रिया दिएका छैनन् ।

कुरा थियो सन् १९९९ मा संजय लिला भंसालीको फिल्म हम दिल दे चुके सनमको सुटिङको क्रममा सलमान र ऐश्वर्या नजिकिए । तर बिस्तारै दुबैको सम्बन्धमा तित्तता छाउन थाल्यो । त्यसपछि ऐश्वर्या विवेक ओबरोयसँग नजिकिइन् । दुबैले सँगै फिल्म पनि खेले । तर विवेकले सन् २००३ मा अचानक पत्रकार सम्मेलन बोलाए । विवेकले सलमानलाई रक्सी पिएर ४१ पटक फोन गरेर र हत्या गरिदिने धम्की दिएको बताए । त्यतिबेला देखि नै सलमान र विवेकबीच मनमुटाव सुरु भयो । यतिमात्र होइन विवेक र ऐश्वर्याबीचको सम्बन्ध पनि बिग्रियो ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...