केन्द्रीय संस्करण

राष्ट्रिय वाणिज्य बैंकले खोल्यो मिनभवनमा जेष्ठ नागरिकको खाता

person explore access_timeबैशाख ५, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं– राष्ट्रिय वाणिज्य बैंकले मिनभवनमा जेष्ठ नागरिकको खाता खोलेको छ ।

समृद्धिसँग जोडौं नाताः सबै नेपालीको बैंक खाता ‘खोलौ बैंक खाता अभियान–२०७६’ अन्तर्गत राष्ट्रिय वाणिज्य बैक लिमिटेडको सहकार्य र अग्रज समाज नेपालको आयोजनामा मिनभवन स्थित यातायात व्यवस्था कार्यालयको परिसरमा जेष्ठ नागरिकहरुको लागि रावा बैंक समृद्धि बचत खाता खोल्ने कार्यक्रम संचालन गरेको छ ।

कार्यक्रममा बैंकका उप–कार्यकारी अधिकृत टेकराज जोशीले जेष्ठ नागरिक उद्धबबहादुर थापालाई चेकबुक हस्तान्तरण गरेर कार्यक्रमको शुभारम्भ गरे । रावा बैंक समृद्धि बचत खाता खोल्दा बैंकको तर्फबाट १०० खातामै जम्मा गरिने छ । 


       

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

Loading comments...