केन्द्रीय संस्करण

काभ्रेको देवीथान डाँडामा यसरी गरियो आपतकालीन अभ्यास (फोटोफिचर)

person explore access_timeबैशाख २५, २०७६ chat_bubble_outline1

काभ्रे– स्थान काभ्रेको धुलिखेल नगरपालिकास्थित देवीथान डाँडा । एक्कासि सुरक्षाकर्मीहरुको दौडधुप चल्यो । हल्ला थियो,भर्खर विमान दुर्घटना भयो । त्यसका लागि नेपाली सेना, नेपाल प्रहरी र शसस्त्र प्रहरीका जवान उद्धारका लागि दौडिए । नेपाली सेनाको हेलिकोप्टर पनि उद्धारका लागि तत्काल आइपुग्यो  । उनीहरु भन्दै थिए, तुम्लिङटारबाट काठमाडौं आउँदै गरेको ट्वीनअटर विमान दुर्घटनामा पर्यो । उनीहरुले तत्काल घाइतेहरुको उद्धार समेत गरे । तर त्यो दृष्य यथार्थ थिएन । 


दुर्घटना हुँदा आपतकालीन अवस्थामा तत्काल कसरी उद्धार गर्न सकिन्छ र त्यस्तो बेला प्रभावकारी काम कसरी गर्न सकिन्छ भन्ने पूर्वाअभ्यास थियो । नागरिक उड्ड्यन प्राधिकरणले यो पूर्वाअभ्यास प्रत्येक वर्ष गर्ने गरेको छ । 

 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

  1. May 9, 2019, 11:16 a.m. Jaya
    Dear Editor This headline is not appropriate for this news. Ratopati , a pretigious online newsportal should not keep this kind of headline which spread wrong message to the readers. Hence please change the headline...
  2.  1 Reply

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.