केन्द्रीय संस्करण

१६ लाख भारुसहित ५ जना पक्राउ

person explore access_timeबैशाख ३०, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं– अवैध भारतीय नोट कारोबार गरेको आरोपमा प्रहरीले काठमाडौंबाट ५ जनालाई पक्राउ गरेको छ । महानगरीय प्रहरी परिसर काठमाडौंबाट खटिएको प्रहरी टोलीले १६ लाख भारुसहित ठमेलको  होटल ब्लु मोहनबाट  उनीहरुलाई पक्राउ गरेको हो । 

पक्राउ पर्नेमा धादिङ घर भई हाल काठमाडौंको चमती बस्ने शम्भु परियार, दोलखा घर भई सोही ठाउँ बस्ने रामविक्रम खड्का, पोखरा घर भई स्वयम्भू बस्ने सन्तोष परियार, काभ्रे घर भई नयाँबजार बस्ने धनध्वज तामाङ र काभ्रे घर भई स्वयम्भू बस्ने राजेन्द्र घिसिङ रहेको परिसरका प्रवक्ता होबिन्द्र बोगटीले जानकारी दिए ।

उनीहरुलाई अहिले महानगरीय प्रहरी परिसर काठमाडौंमा हिरासतमा राखिएको र थप अनुसन्धान भैरहेको उनले बताए । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.