केन्द्रीय संस्करण

सप्तरीको खड्क नगरपालिकामा १ घर जलेर खरानी

person explore access_timeबैशाख ३०, २०७६ chat_bubble_outline0

सप्तरी –खड्क नगरपालिका–७ मा सत्यनारायण अग्रवालको घरमा आज आगलागी भएको छ । घरको तल्लो तलामा रहेको गोयल वस्त्रालय पसलमा पूजा गर्न बालेको दियोबाट सल्केको आगोले घरसहित नगद र  लत्ताकपडा गरी रु ६० लाख मूल्य बराबरको क्षति भएको प्रहरीले जनाएको छ ।

आगो वारुणयन्त्रको सहयोगमा नेपाल प्रहरी, नेपाली सेना, सशस्त्र प्रहरी र स्थानीयवासी मिलेर नियन्त्रणमा लिइएको इलाका प्रहरी कार्यालय कल्याणपुरले जनाएको छ ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.