केन्द्रीय संस्करण

कोपा अमेरिकाका लागि ब्राजिल टोलीको घोषणा

person explore access_timeजेठ ४, २०७६ chat_bubble_outline0

एजेन्सी - आगामी जुन १४ तारिखबाट सुरु हुने कोपा अमेरिका कप फुटबलका लागि ब्राजिल टोलीको घोषणा गरिएको छ । ब्राजिलको पाँच शहरमा आयोजना हुने कोपा अमेरिका फुटबलका लागि प्रशिक्षक टेटेले २३ सदस्यीय टोलीको घोषणा गरेका हुन् ।

टोलीमा नेइमार, गाब्रियल जेसस, रोबर्टो फिर्मिन्हो, फिलिप काउटिन्हो जस्ता स्टार खेलाडीले स्थान बनाएका छन् । चर्चित खेलाडी मार्सेलो र भेनेसियस जुनियरलाई टोलीमा समावेश गरिएको छैन । रक्षक मार्सेलो पछिल्लो समय रियलमा समेत जम्न सकिरहेका छैनन् । मार्सेरोसँगै फाबिन्हो र लुकास मौरालाई पनि टोलीमा राकिएको छैन ।

ब्राजिल टोलीको गोलरक्षकमा एन्डरसन, एलिसान र कासियो छन् । रक्षमकमा डानी अल्भेस, थिएगो सिल्भा, मार्कविन्होस, फिलिप लुइस, मिरान्डा, फाग्नेर, इडेर मिलिटाओ र एलेक्स सान्ड्रो छन् । मिडफिल्डरमा एलान, आर्थर, कासिमिरो, फर्नानडिन्हो, लुकास र फिलिपकाउटिन्हो तथा स्ट्राईकरमा  नेइमार, एभर्टन, रोबर्टो फिर्मिन्हो, गाब्रियल जेसस, डेभिड नेरेस र रिचार्लीसन रहेका छन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.