केन्द्रीय संस्करण

हिन्दुराज्य पुनःस्थापनाको माग गर्दै विरोध प्रदर्शन (तस्बिरहरु)

person explore access_timeजेठ ५, २०७६ chat_bubble_outline1

काठमाडौं–विभिन्न साना दल तथा धार्मिक संस्थाहरुले नेपालमा हिन्दुराज्य पुनःस्थापनाको माग गर्दै बिरोध प्रदर्शन गरेका छन् । 

आइतबार काठमाडौँको भद्रकालीमा प्रदर्शन गर्दै नेपालमा हिन्दुराज्य पुनःस्थापनाको माग गरेका हुन् । 

सहभागीहरुले भद्रकालीबाट रत्नपार्कको शान्तिवाटिका सम्म ‍-याली पनि निकालेका थिए । ‍-यालीमा  सहभागिहरुले हिन्दुराष्ट्र कायम गर, प्रेसमाथिको हस्तक्षेपको बन्द गर, वैदेशिक हस्तक्षेप बन्द गर भ्रष्टाचारीलाई कारबाही गर जस्ता नारा लेखिएको ब्यानर प्लेकार्ड प्रदर्शन गरेका थिए

कमेन्ट

  1. May 22, 2019, 10:09 a.m. रूप नारायण यादव
    जब सम्म क पि शर्मा ओली को सरकार हुन्छ नेपाल मा तब सम्म हिन्दु रास्ट्र बनाऊ न सकिदैन अनि जब सम्म हामी सब नेपाली छू भन्ने बुझेनौ तब सम्म देश को एस्तो लुटेरा हरु बाट कसैले बचाऊ न सक्दैन ।एस्तो सरकार जहा जनता लाई आफैंमा लड़येर बिभेद गराउने ।र तिमि पहाड़ी छू र तिमि मधेशी छू येउतै फूलो माला लाई तोड़ी इ पापी नेता हरु कारन ले आज त्यों सुन्दर माला को कही महत्व राखेको छैन। हाम्रो सुन्दर देश नेपाल विश्वा भरी नै भ्रस्ट र आतंक को देश भन्ना ले पानी चीनियों । मेरो यो पोस्ट जनता को अगडि लाई दिनु। म मेरो देश को लगी येही नै कामना गर्छु की हामी सब नेपाली हौ । सब जाना मिलेर देश निर्माण गरौ
  2.  0 Reply

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

Loading comments...