केन्द्रीय संस्करण

निशानको ‘खै कसले माया गरेर हो कि’ सार्वजनिक

person explore access_timeजेठ ५, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं – पूर्वेली गायक निशान सिंखडाको नयाँ गीत ‘खै कसले माया गरेर हो कि’ सार्वजनिक भएको छ । प्रदीप प्रखर पोखरेलको शब्द ‘द भ्वाइस अफ नेपाल’ का विजेता सिडी विजय अधिकारीले संगीत रहेको गीत भिडियोसहित सार्वजनिक भएको हो । 

वसन्त बाम्वुले राईको निर्देशन रहेको भिडियोमा वसन्त र तपस्याको अभिनय देख्न सकिन्छ । भिडियोलाई दिनेश राईले छायाँकन गरेका हुन् ।  एक प्रेमिल जोडीको कथा बुनिएको भिडियो पूर्वका विभिन्न स्थानमा छायाँकन गरिएको छ । गायक सिंखडाको यस अघिको ‘डेरावासी’, ‘अन्तरुमन्तरु’ गीतले चर्चा पाएको थियो । 

सार्वजनिक गीतले फेरि आफुलाई सांगीतिक क्षेत्रमा नयाँ उचाई दिने गायक निशानले बताए ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.