केन्द्रीय संस्करण

लिटिल च्याम्प्सका सेकेन्ड रनरअप प्रितमलाई इटहरीमा भव्य स्वागत

person explore access_timeजेठ २९, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं – भारतीय टेलिभिजन जीटिभीको चर्चित रियालिटि सो सारेगामपा लिटिल च्याम्प्समा सेकेन्ड रनरअप बनेका इटहरीका प्रितम आचार्यलाई मंगलबार गृह जिल्लामा भव्य स्वागत गरिएको छ । उनलाई स्वागत गर्न इटहरीमा दजर्न बढी गाडीसहित सयौँ मानिस काकडभित्ता पुगेका थिए ।

काकडभित्ताबाट उनलाई स्वागत गर्न गएका व्यक्तिहरुले पञ्चेबाज बजाएर नेपालको झण्डा फहराउँदै इटहरी ल्याइएको थियो । सो अवसरमा उपस्थित व्यक्तिहरुले ‘नेपालका छोरा प्रितम – हाई हाई’भन्ने नार समेत गुन्जाएका थिए ।

सोही दिन प्रितमलाई दमक, उर्लाबारीलगायत ठाउँहरुमा पनि स्वागत गरिएको थियो । गत आइतबार आयोजित सारेगामपा लिटिल च्याम्प्सको अन्तिम स्पर्धामा उनी सेकेन्ड रनरअप घोषित भएका थिए ।

प्रितमले आफ्नो फाइनलसम्म पुग्ने अपेक्षा समेत नरहेको सो अवसरमा बताए । उनले तेश्रो भएकोमा खुसी व्यक्त गर्दै नेपालबाट धेरै सहयोग र हौसला मिलेको बताए ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.