केन्द्रीय संस्करण

सिप्रदीयन सहायता संस्थाद्वारा चेपाङ विद्यार्थीहरूलाई छात्रवृत्ति

person explore access_timeअसार ९, २०७६ chat_bubble_outline0

चितवन– सिप्रदी कम्पनीको विङ सिप्रदीयन सहायता संस्थाले चेपाङ विद्यार्थीहरूलाई छात्रवृत्ति प्रदान गरेको छ ।

नारायणघाटको रत्ननगरस्थित श्री विन्देश्वरी आधारभूत विद्यालयमा विगत ७ वर्षदेखि अध्ययनरत चेपाङ विद्यार्थीहरूलाई छात्रवृत्ति प्रदान गरेको हो । सिप्रदीयन सहायता संस्थाले ती चेपाङ विद्यार्थीहरूलाई विगत ७ वर्षदेखि पढाइ र छात्रावासमा  रहन आवश्यक पर्ने खानेकुरा, कापीकलम, बिछ्यौना, लत्ताकपडाहरू उपलब्ध गराउँदै छ ।

ती चेपाङ विद्यार्थीहरूले कक्षाकोठा र विद्यालय तथा क्षेत्रीय स्तरमा आयोजना हुने अतिरिक्त क्रियाकलापहरूमा उत्कृष्ट प्रदर्शन गर्दै आइरहेका छन् र माध्यामिक परीक्षा एसईईमा पनि चेपाङ विद्यार्थीहरू उत्कृष्ट अंक ल्याई उत्तीर्ण भएका छन् ।

श्री विन्देश्वरी आधारभूत विद्यालयमा आयोजित एक विशेष समारोहमा जेसिस रत्ननगरका पूर्वअध्यक्ष टाटा योद्धा ग्राहक उमेश गिरीले चेपाङ विद्यार्थीहरूलाइ सिप्रदीयन सहायता संस्थाको तर्फ बाट  १३ लाख ७४ हजार रुपैयाँ हस्तातन्तरण गरे । 

सिप्रदीयन सहायता संस्थाका प्रतिनिधि रजत श्रेष्ठले सन् २०१२ मा स्थापना भएदेखि नै सिप्रदीयन सहायता संस्था शिक्षाको क्षेत्रमा कार्य गर्दै आएको र विभिन्न समुदायका आर्थिक सहयोग आवश्यक पर्ने विद्यार्थीहरूलाई छात्रवृत्ति प्रदान गर्दै आएको बताए । उनले शिक्षा प्राप्त गर्न पाउने सबैको अधिकार भएको र  आर्थिक रूपमा कमजोर भएकै कारण विद्यालय छाड्नुपर्ने विद्यार्थीहरूको संख्या कम गर्ने लक्ष्यका साथ काम गरेको बताए । 

सिप्रदीयन सहायता संस्थाले शिक्षाको क्षेत्रमा सक्रिय सहयोग र योगदान गर्दै आएको छ । 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.