केन्द्रीय संस्करण

सिद्धार्थ बैंक र कलेज अफ अप्लाइड फूड एण्ड डेरि टेक्नोलोजी कलेज बीच कर्जा सम्झौता

person explore access_timeअसार १०, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं– सिद्घार्थ बैंक लिमिटेडले ‘सिद्घार्थ उच्च र प्राविधिक तथा व्यवसायिक शिक्षा कर्जा’ ल्याएको छ । 

उक्त कर्जाको कार्यान्वयनको लागि सिद्घार्थ बैंक लिमिटेड र कलेज अफ अप्लाइड फूड एण्ड डेरि टेक्नोलोजि कलेज बीच बैंकिङ सम्झौता भएको छ । 

यस सम्झौता अनुसार काठमाडौं स्थित मिनभवनमा रहेको उक्त कलेजमा फूड तथा डेरि टेक्नोलोनीमा स्नातक तथा स्नातकोत्तर गर्न चाहने विद्यार्थीहरुलाई बैंकले कुनै अन्य शुल्क नलाग्ने गरी आधार दरमा २% मात्र प्रिमियम जोडि हुन आउने व्याज दरमा शैक्षिक कर्जा प्रवाह गर्नेछ ।

उक्त व्याज दरमा नेपाल राष्ट्र बैंकद्वारा ५% सहुलियत प्रदान गर्नेछ । बैंकले उच्च शिक्षा हासिल गर्दै स्वदेशमै शिक्षा तथा रोजगारीमा प्रोत्साहन गर्न यस्तो प्रकारको कर्जा सुविधा सिद्घार्थ बैंक लिमिटेडको सम्पूर्ण शाखाहरु मार्फत उपलव्ध गराउने जनाएको हो ।
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

Loading comments...