केन्द्रीय संस्करण

अभिनेत्रीबाट सांसद बनेका नुसरत र मिमीको शपथ ग्रहण (फोटोफिचर)

person explore access_timeअसार ११, २०७६ chat_bubble_outline0

अभिनेत्रीबाट सांसद बनेकी नुसरत जहां र मिमी चक्रवर्तीले मंगलबार बांग्ला भाषामा लोकसभा सदस्यताको शपथ लिए । तृणमूल कांग्रेसका दुई सांसद अहिलेसम्म सदनको कारवाहीमा समावेश भएका थिएनन् । नुसरत बंगालको बशीरहाट लोकसभा सिटबाट जितेकी हुन् । जबकी मिमी बंगालको जाधवपुर लोकसभा सिटबाट निर्वाचित भइन् ।

नवविवाहित नुसरतले साडी, हातभरी चुरा र सिउँदोमा सिन्दुरमा सजिएकी थिइन् ।

लिङ्गभेदलाई हराउँदै लोकसभा चुनाव जितेका दुई कलाकार

 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.