केन्द्रीय संस्करण

यस्तो छ ‘यो माया कस्तो माया’को ‘हुन्न है’ गीत

person explore access_timeअसार २३, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं – किशान पोखरेलको निर्देशनमा तयार भएको फिल्म ‘यो माया कस्तो माया’ले प्रचार प्रसारको थालनी गरेको छ । निर्माण युनिटले राजधानीमा एक कार्यक्रमको आयोजना गर्दै फिल्मको ‘हुन्न है’ बोलको गीत सार्वजनिक गरेको हो ।

फिल्मको प्रदर्शन मितिका लागि अझै तय हुन सकेको छैन । राम्रो डेटमा फिल्म रिलिज गर्न बितरकसँग छलफल भइरहेको निर्देशक किशान पोखरेले बताए ।

प्रेमकथामा आधारित फिल्मको सार्वजनिक गीतमा अर्जुन पोखरेलको संगीत, शिवानी मोक्तान तथा उद्धिपध्वज थापाको स्वर छ । गीतका शब्द अम्बिका शर्माले कोरेकी हुन् । गीत फिल्मका कलाकार दिवस धिताल र रीतु पौडेल माथी फिचरिङ गरिएको छ । 

कर्ण थापा र बाबु गौतम कार्यकारी निर्माता रहेको फिल्मको निर्माताहरुमा इन्द्र रजक, समृद्धि श्रेष्ठ, बिशाल गुरुङ, कमल चन्द्र पोखरेल र गोबिन्द बर्देवा रहेका छन् ।  
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.