केन्द्रीय संस्करण

अमेरिकामा भारत्तोलक रुप कार्कीलाई स्वर्ण पदक प्राप्त

person explore access_timeअसार ३०, २०७६ chat_bubble_outline0

डिसी । अमेरिकाको डिसी महानगर क्षेत्र बसोबास गर्दै आएका भारत्तोलक रुप कार्कीलाई स्वर्ण पदक प्राप्त भएको छ । उनलाई भर्जिनियामा आयोजना भएको युएसपिएलमा आफ्नो वजन र वर्गमा स्वर्ण पदक प्राप्त भएको हो । गत जुलाई १३ का दिन ५० -५४ बर्ष उमेर समूह र २२० पाउण्ड वजनमा उनलाई प्रथम पुरस्कार प्राप्त भएको हो । 

उक्त स्वर्ण पदक प्राप्त सँगै उनी आगामी अक्टोबरमा आयरल्याण्डमा हुने आईपिएल प्रतियोगिताको लागि हुने पूर्व योग्यता (प्रि क्वालिफाई )भएका छन् । यो पूर्व योग्यता प्राप्त भए पछि मात्र आईपीएललको प्रतिस्प्रद्धामा प्रतियोगीको रुपमा जान पाइन्छ । उनी यसमा योग्य भए पछि अब आयरल्याण्डको लागि तयारीमा जुटेका छन् । 


 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.