केन्द्रीय संस्करण

क्रिकेट टोली सिंगापुर पुग्यो

person explore access_timeसाउन ४, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं- सिंगापुरमा जुलाई २० देखि २८ सम्म आयोजना हुने आईसीसी टी–२० विश्वकप क्रिकेटअन्तर्गत एसियाली छनोट प्रतियोगितामा सहभागिता जनाउन नेपाली क्रिकेट टोली शनिबार सिंगापुर पुगेको छ । नेपाली टोलीले मलेसियामा १० दिन तयारी गरी उतैबाट सिंगापुर प्रस्थान गरेको हो । नेपालले मलेसियासँग दुई वटा टी–२० अन्तर्राष्ट्रिय क्रिकेट खेलेको थियो ।

नेपालले मलेसियाविरुद्धको दुवै खेल जितेर सिरिजमा ‘क्लिन स्विप’ सकेत गरेको थियो । पहिलो खेलमा मलेसियालाई सात विकेटले हराएको नेपालले दोस्रो खेलमा ६ रनको रोचक जित निकालेको थियो । छनोट प्रतियोगितामा नेपालसहित आयोजक सिंगापुर, कुवेत, मलेसिया र कतार गरी पाँच राष्ट्रले प्रतिस्पर्धा गर्दैछन् । नेपालले जुलाई २३ मा कतारसँग समूह चरणको पहिलो खेल खेल्नेछ । दोस्रो खेल मलेसियासँग २४, तेस्रो खेल कुवेतसँग २७ र समूहको अन्तिम खेल आयोजक सिंगापुरसँग जुलाई २८ तारिख खेल्नेछ  ।

राउन्ड रोविन लिगका आधारमा सञ्चालन हुने प्रतियोगिताको शीर्ष टोली अक्टोबरमा यूएईमा आयोजना हुने ग्लोबल क्वालिफायरमा छनोट हुनेछ । ग्लोबल क्वालिफायरमा १४ टोलीको सहभागिता रहनेछ । त्यसमा शीर्ष ६ मा रहने टोलीले सन् २०२० मा अस्ट्रेलियामा आयोजना हुने टी–२० विश्वकप क्रिकेट खेल्न पाउनेछन् ।

 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...