केन्द्रीय संस्करण

भलिबलसँग जोडियो सुमार्गी परिवार

person explore access_timeसाउन ४, २०७६ chat_bubble_outline1

काठमाडौं-नेपालमा आयोजना हुने एशियन सेन्ट्रल जोन सिनियर पुरुष भलिबल प्रतियोगितालाई नेपाल सेटलाइट टेलिकमले २० लाख रुपैयाँको प्रायोजन सहयोग गरेको छ । शनिबार नेपाल भलिबल संघका अध्यक्ष मनोरञ्जन रमण शर्मा र नेपाल सेटलाइट टेलिकमकी अध्यक्ष अस्मिता सुमार्गीले सम्झौतापत्र आदनप्रदान गरे । सम्झौतापछि संघका अध्यक्ष शर्माले नेपाल सेटलाइट टेलिकमप्रति आभार ब्यक्त गदै सेन्ट्रल जोन भलिबल राष्ट्रको गौरब भएकाले भव्यताका साथ सफल बनाउन सबैसँग सहयोग र साथको अनुरोध गरे ।

नेपाल सेटलाइट टेलिकमकी अध्यक्ष सुमार्गीले नेपालको राष्ट्रिय खेल भलिबलसँग जोडिन पाउनु खुशीको क्षण भएको बताइन् । ‘भलिबल नेपालीको लोकप्रिय खेल हो । यसको विमासमा सबैले सहयोग र साथ दिनु पर्छ । मैले आफुलाई भलिबल परिवारको सदस्य भन्न रुचाउछु । राष्ट्रिय खेल भलिबलसँग जोडिन पाउदा हाम्रो संस्था गौरब गर्दछ । आगमी दिनमा पनि सहयोग रहि रहनेछ,’ सुमार्गीले भनिन् ।

लगनखेल स्थित नेपाल आर्मीको कभर्डहलमा साउन ३२ देखी भाद्र ८ गते सम्म संचालन हुने प्रतियोगितामा नेपाल सहित बंगलादेश, मालदिभ्स, अफगानिस्तान, किर्गीस्तान, तुर्कमिनिस्तान र  उजवेकिस्तान गरी सात देशको सहभागिता रहनेछ । 

कमेन्ट

  1. July 21, 2019, 3:41 a.m. ramu
    yo seto kapal bhako gammaka fuleko ko raicha sumargi ko mama hola jasto cha namud fataha nai hola
  2.  0 Reply

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

Loading comments...