केन्द्रीय संस्करण

टोट्टनहामसँग हार्यो रोनाल्डोको युभेन्ट्स

person explore access_timeसाउन ५, २०७६ chat_bubble_outline0

एजेन्सी-इन्टरनेसनल च्याम्पियन्स कप फुटबल अन्तर्गत आइतबार साँझ भएको खेलमा इङ्लिस टोली टोट्टनहामले इटालियन महारथी युभेन्ट्सलाई ३–२ गोलले हराएको छ । प्रिसिजनका लागि खेलिएको निकै प्रतिस्पर्धात्मक खेलमा टोट्टनहामको जितमा एरिक लामेला, लुकास मोउरा र ह्यारी केनले एक एक गोल गरे । युभेन्ट्सका गोन्जालो हिगुइन र क्रिस्टियानो रोनाल्डोले एक एक गोल गरेका थिए ।

रोचक खेलमा टोट्टनहामका लामेलाले ३१औं मिनेटमा खाता खोलेका थिए । ५६औं मिनेटमा हिगुइनले गोल गर्दै खेललाई बराबरीमा ल्याए । ६०औं मिनेटमा रोनाल्डोले गोल गर्दै युभेन्ट्सलाई अगाडी बढाए । त्यसपछि ६५औं मिनेटमा टोट्टनहामका मोउराले गोल गर्दै खेललाई बराबरीमा लगे । दोस्रो हाफको इन्जुरी समयमा केनले गोल गर्दै टोट्टनहामको जित पक्का बनाए । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.