केन्द्रीय संस्करण

पीएसजीलाई पहिलो खेलमै धक्का

person explore access_timeभदौ २, २०७६ chat_bubble_outline0

साविक विजेता पेरिस सेन्ट जर्मन (पीएसजी) ले फ्रेन्च लिग वानको पहिलो खेलमै अप्रत्यासित हार खेपेको छ । आइतबार राति भएको खेलमा पीएसजी रेनेससँग २–१ गेलले पराजित भयो । खेलमा सुरुवाती अग्रता लिएपनि पीएसजी अन्तमा हार खेप्न बाध्य बनेको थियो ।

रेनेसको घरेलु मैदानमा खेलिएको खेलमा पीएसजीले ३६औं मिनेटमा पहिलो गोल गरेको थियो । पीएसजीका एडिन्सन काभानीले गोल गरे । त्यसपछि रेनेसका एमबाए नियाङले ४३औं मिनेटमा बराबरी गोल फर्काए । रोमेन डेल क्यास्टिलोले ४८औं मिनेटमा गोल गर्दै रेनेसलाई अगाडी बढाए । त्यसपछि दुवै टोलीबाट थग गोल नहुँदा रेनेस विजयी भयो । दोस्रो हाफको सुरुमै गोल गरेपछि रक्षात्मक देखिएको रेनेस आफ्नो रणनितिमा सफल भएको थियो ।

पीएसजीले केलियन एमबाप्पे, एन्जल डि मारिया र काभानी जस्ता स्टार खेलाडीलाई उतारेपनि दोस्रो हाफमा गोल फर्काउन सकेन । पीएसजीले यस खेलमा अर्का स्टार नेइमारलाई भने खेलाएको थिएन । नेइमार पीएसजी छाडेर स्पेनिस क्लब रियल म्याड्रिड वा बार्सिलोना जाने हल्ला चलाईए पनि उनको योजना सफल हुन सकेको छैन । नेइमार अहिले पीएसजीकै अभ्यासमा फर्किएका छन् । पीएसजीसँग नेइमारको सम्झौता अझै तीन बर्ष बाँकी रहेकोले उनी पीएसजीमै रहने समेत बताईएको छ ।

जितसँगै रेनेसले तीन अंक बनाएको छ । पीएसजीले भने हारबाट सिजनको सुरुवात गरेको छ । फ्रेन्च लिग अन्तर्गत आइतबार राति भएको अन्य खेलमा सेन्ट इटिन्ने र ब्रेस्टले १–१ तथा रेम्स र स्टार्सबर्गले गोल रहित बराबरी खेल्दै अंक बाँडेका छन् । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.