केन्द्रीय संस्करण

काँग्रेस भक्तपुरले दियो नेमकिपालाई चेतावनी

person explore access_timeभदौ ५, २०७६ chat_bubble_outline0

भक्तपुर– नेपाली काँगे्रस भक्तपुरले नेपाल मजदुर किसान पार्टीलाई चेतावनी दिएको छ ।  पार्टीले विहिबार भक्तपुर क्यान्सर अस्पतालमा भक्तपुर नगरपालिकाले हस्तक्षेप गरेको विषय भएको पत्रकार सम्मेलनमा जिल्ला सभापति दुर्लभ थापाले नेमकिपाले अनावश्यक हस्तक्षेप गरेको भन्दै चेतावनी दिएका हुन् । 

किनै आक्रोशित मुद्रामा प्रस्तुत भएका थापाले भक्तपुरमा अब ह्याजु काण्ड नभएर नारायणमान काण्ड हुने चेतावनी दिएका छन् । २०४५ सालमा भक्तपुरमा घटेको ह्याजु काण्डलाई सम्झदैं थापाले भने, ‘अब यहाँ ह्याजु काण्ड होइन, नारायमाण बिजुक्छे, सुनिल प्रजापति र प्रेम सुवाल काण्ड हुन्छ ।’

अस्पताल व्यवस्थापन समितिले कुनै गल्ती गरको भए राज्यका जिम्मेवार निकायले छानविन गर्नुपर्ने तर नेपाल मजदूर किसान पार्टीले अनावश्यक हस्तक्षेप गरेको भन्दै सभापति थापाले विरोध गरे । 

ख्वप कलेज, उच्च मावि र नगरपालिकाले उपभोक्ता समितिको नाममा गरेको भ्रष्ट्राचार नदेख्ने भन्दै उनले प्रश्न गरे के म गएर भक्तपुर नगरपालिकाको कुर्सीमा बसु ? एउटा संस्थाले चलाएको अस्पतालमा आफ्नो क्षेत्र बाहिर गएर हस्तक्षेप गरेकाले उक्तकार्य तुरुन्त बन्द गर्न समेत सभापति थापाले आग्रह गरेका छन् । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.