केन्द्रीय संस्करण

डर्टमन्डको दोस्रो जित, कोलनलाई ३–१ गोलले पराजित

person explore access_timeभदौ ७, २०७६ chat_bubble_outline0

बोरुसिया डर्टमन्डले जर्मन बुन्डेस लिगामा लगातार दोस्रो जित निकालेको छ । शुक्रबार राति भएको खेलमा डर्टमन्डले नवप्रवेशी टोली एफसी कोलनलाई ३–१ गोलले हरायो । डर्टमन्डले यसअघि लिगको पहिलो खेलमा अग्सवर्गलाई ५–१ गोलले पराजित गरेको थियो ।

कोलनको घरेलु मैदानमा भएको खेलमा डर्टमन्डले एक गोलले पछि परेको अवस्था उल्ट्याउँदै सहज जित निकालेको थियो । डर्टमन्डको जितमा जाडोन सान्चो, आचरफ हाकिमी र पाको अल्कासरले गोल गरे । कोलनका डोमिनिक ड्रेक्सलरले गोल गरे ।

नवौं मिनेटमा डोमिनिकले गोल गर्दै घरेलु टोलीलाई अग्रता दिलाए । डोमिनिकले इलियसको पासमा गोल गरेका थिए । सुरुवातमा पछि परेको डर्टमन्डले ७०औं मिनेटमा मात्र बराबरी गोल फर्काउन सकेको थियो । जाडोन सान्चोले बराबरी गोल गरेका थिए । सान्चोले थोर्गान हजार्डको पासमा गोल गरेका थिए ।

८६औं मिनेटमा आचरफ हाकिमीले गोलगर्दै डर्टमन्डलाई अगाडी बढाए । त्यसपछि दोस्रो हाफमो इन्जुरी समयमा पाको अल्कासेरले गोल गर्दै डर्टमन्डको जित सहज बनाएका थिए । अल्कासेरले सान्चोको पासमा गोल गरेका थिए । जितसँगै ६ अंक बनाएको डर्टमन्ड तालिकाको शीर्ष स्थानमा छ । कोलनले खाता खोल्न सकेको छैन ।

 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.